مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه

مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه :

سال انتشار : 1392

تعداد صفحات : 26

در نظر گرفتن رفتار غیر خطی خاک و تونل در برابر زلزله برای رسیدن به پاسخ‌های واقعی در عمل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله با استفاده از ترکیب روش پیشنهادی وانگ (Wang) و هشاش (Hashash) برای تعیین تغییر مکان اعوجاجی تونل و الگوی پیشنهادی سعی و خطای اصلاح سختی پوشش، تغییر مکان اعوجاجی هدف (تونل) تعیین شده است. سپس با استفاده از روابط موجود برای تعیین ضریب ‌رفتار سازه‌ها و تعمیم آن به تونل‌ها و سازه‌های زیرزمینی و با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه، یک ضریب رفتار اعوجاجی برای تونل تخمین زده شده است. هدف اصلی این مقاله تعیین نیروهای ایجاد شده در پوشش تونل (بدون مدلسازی خاک پیرامون آن) است که با اعمال ضریب رفتار اعوجاجی، اثرات غیرخطی شدن سازه‌ی تونل و همچنین اندرکنش خاک و سازه در حین زلزله لحاظ شده است. برای بررسی صحت این ضریب رفتار، سه تحلیل دینامیکی غیر خطی سازگار با ساختگاه روی مدل المان‌‌محدود خاک و تونل انجام شده و مقایسه‌ای بین نیروهای اصلاح شده با ضریب رفتار در حالت استاتیکی خطی و نیروهای به وجود آمده درحالت تاریخچه‌ی زمانی غیرخطی، انجام شده است. نتایج این تحقیق نشان می‌دهد در صورت انجام تحلیل استاتیکی خطی بدون اعمال ضریب ‌رفتار برای تونل‌ها، مقادیر نیروهای ایجاد شده روی پوشش تونل بسیار محافظه‌کارانه است؛ حال آن‌که با اعمال ضریب ‌رفتارهای تعیین شده می‌توان پاسخ استاتیکی را به پاسخ واقعی در حین زلزله نزدیک نمود.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تعيين ضريب رفتار اعوجاجي تونلي با مقطع بيضي ناقص با در نظر گرفتن اندرکنش خاک و سازه

دانلود این فایل