مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM)

مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM) :

سال انتشار : 1391

تعداد صفحات : 8

شهرستان نهاوند در ناحیه بندی استان بر اساس عوامل اصلی گردشگری که در طرح جامع مطرح شده در ناحیه 2 گردشگری استان قرار دارد.در نهاوند جاذبه‌های گردشگری طبیعی و فرهنگی متعددی وجود داردکه جاذبه‌های گردشگری در منطقه جنگلی سراب گیان بیشتر از نوع جاذبه‌های اکوتوریستی (طبیعی-زیست محیطی) می‌باشد. این تفرجگاه در جنوب شهر نهاوند و بین روستاهایی با جمعیت زیاد واقع شده است و در تعطیلات آخر هفته، بویژه در فصل تابستان که دارای هوای خنک و سرسبزی فراوان است، کانون جذب گردشگران زیادی از شهرستان و دیگر نقاط استان و حتی استان های همجوار می‌باشد.قابل ذکر است که در کنار جنگل و سراب گیان تپه تاریخی شهر گیان وجود دارد که با توجه به حفاری باستان شناسان دارای تمدنی شبیه بین النهرین در 5700 سال پیش بوده است که در صورت ایجاد امکانات و تسهیلات می‌تواند زمینه را برای شکوفایی گردشگری در منطقه فراهم نماید. هدف این مقاله، تعیین عوامل مؤثر بر میزان تمایل به پرداخت بازدیدکنندگان از جنگل و سراب گیان نهاوند و برآورد ارزش گذاری اقتصادی –تفرجگاهی آن بر اساس مدل تحلیلی CVM می‌­باشد. در این مطالعه برای برآورد ارزش گذاری اقتصادی –تفرجگاهی جنگل و سراب گیان نهاوند از روش ارزش­ گذاری مشروط (CVM) 1 استفاده گردید. این روش تلاش می­‌کند که تمایل به پرداخت (WTP) 2 افراد را تحت سناریوهای بازار فرضی مشخص، تعیین نماید.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله برآورد ارزش گذاري اقتصادي-تفرجگاهي جنگل و سراب گيان نهاوند و بررسي تعيين عوامل مؤثر بر تمايل به پرداخت بازديدکنندگان(CVM)

دانلود این فایل